Nasz Zespół Specjalistów

Renan Consulting tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i naukowym, poświęconym różnym praktycznym aspektom handlu zagranicznego. Dysponujemy szeroką wiedzą w obrębie zagadnień prawnych i handlowych z udokumentowanymi sukcesami w trakcie współpracy z przedsiębiorstwami z różnych branż. Naszą pasją jest możliwość właściwego użycia doświadczenia i wiedzy w celu osiągnięcia celów nakreślonych przez klienta. Poznaj nas bliżej!
  • RENATA BLAJER CEO

    Ekspert w dziedzinie finansów, z dużym doświadczeniem zawodowym jako wykładowca akademicki. Od lat prowadzi szkolenia dla małych i dużych przedsiębiorstw w zakresie kwestii ubezpieczeniowych w handlu międzynarodowym.

  • dr Andrzej Blajer Dyrektor Zarządzający

    Doradza firmom a także przedsiębiorcom od wielu lat. Przeprowadził ponad 150 szkoleń i warsztatów z różnych aspektów procedur eksportowych i importowych, metod płatności i finansowania transakcji.

Dołącz do nas!

Chcesz stać się prawdziwym ekspertem w dziedzinie handlu międzynarodowego? Czy nieustannie rozszerzasz swoją wiedzę w kwestiach politycznych, prawnych i handlowych? Spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoich i naszych planach!

Napisz do nas!

Napisz do nas a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Start typing and press Enter to search